Výměna autoskel

Vymena celniho skla zdarma

V případě že máte sklo připojištěné, či máte havarijní pojistku, tak vám sklo vyměníme zdarma.

Pojistnou událost kompletně vyřídíme za vás, od nahlášení pojišťovně, přes nafocení a zaslání potřebných dokumentů, až po vyřízení platby s pojišťovnou.

Používáme vždy pouze autoskla originálních výrobců. Doba montáže je cca 60 minut a následně musí být vozidlo alespoň 2 hodiny v klidu. Máme již 10ti letou praxi a za naší prací si stojíme, takže si vám můžeme dovolit dát doživotní záruku na těsnost autoskla.

Oprava poškozeného autoskla

Oprava autoskla

Objevili jste malou prsaklinu, či ďupku na svém čelním skle a nemáte zrovna peníze na kompletní výměnu čelního skla? Nezoufejte, náš proškolený tým vám dokáže čelní sklo levně opravit!

Provádíme opravy bodových prasklinek technologií se státním atestem na opravy poškozených čelních skel automobilů a je tak naprosto bezpečná a legální!

Cena opravy je vždy individuální a záleží na míře poškození. Přesná cena je vždy sdělena zákazníkovi předem.

NONSTOP pohotovost

Nonstop pohotovost

Vykradli vám o půlnoci vaše auto a rozbili vám boční, či zadní okénko u vašho automobilu? Nebo prostě jenom nemáte dostatek času se k nám na výměnu čelního skla dostavit v pracovní době? Využijte naší NONSTOP pohotovost!

Váš vůz si v kteroukoliv noční hodinu převezmeme a boční okno ihned vyměníme. Pokud není boční či zadní okno ihned skladem (týká se pouze exotických a atypických vozů), poskytneme vám kryté parkovací stání pro váš vůz zcela zdarma do doby, než bude boční okno k dispozici na výměnu.

Služba NONSTOP pohotovost se samozřejmě vztahuje i na výměnu čelního okna a je zcela zdarma!

Mobilní montáže autoskel

Mobilni montaz

Nemáte čas se k nám dostavit na výměnu autoskla, ale nové okno potřebujete?

Náš mobilní tým se speciálním vybavením přijede vyměnit, nebo opravit vaše poškozené autosklo k vám domů, do práce, či na chalupu. A to v kterýkoliv den a v jakoukoliv hodinu.

Tato služba je zcela zdarma a bez příplatku.


Poukázka na pohonné hmoty

Poukazka na pohonne hmoty

Vážíme si svých zákazníku a chceme jim nabídnout malý dárek, za to, že si pro výměnu čelního skla vybrali právě nás.

Ke každé výměně čelního skla dostanete poukázky na pohonné hmoty v hodnotě 1 500 Kč!

Tato akce se týká výhradně výměn autoskel, které jsou klasifikovány jako pojistná událost, nebo jsou hrazeny z vašeho připojištění u povinného ručení.

Vyzvednutí vozidla v práci či u vás doma

Vyzvednuti vozidla

Vaše vozidlo si bezplatně po Praze a blízkém okolí vyzvedneme, vyměníme vaše poškozené autosklo a poté auto opět přistavíme na vámi určené místo.

Tato služba je vhodná pro časově velmi vytížené zákazníky, kteří požadují kompletní servis při ztrátě minima času!
Náhradní vozidlo zdarma

Nahradni vozidlo

Oddalujete výměnu čelního skla, z toho důvodu, že nemůžete být bez auta? My vám půjčíme náhradní vozidlo nebo scooter po dobu výměny vašeho autoskla.

Tato služba je pro naše zákazníky zcela zdarma.